Gaziantep Cilt Bakımı

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Güzellik Hakkında

Gaziantep Cilt Bakımı

Kışı hiç bildiğimiz şekilde geçirmediğimiz malumunuzdur. Kurak bir kış, mikropları arındırmayan hava sonrası şimdi Gaziantep Cilt Bakımı

Kışı hiç bildiğimiz şekilde geçirmediğimiz malumunuzdur. Kurak bir kış, mikropları arındırmayan hava sonrası şimdi Gaziantep Cilt Bakımı vakti geldi, geçiyor bile.

Kar yağmadığı için mikropları yutarak geçirdiğimiz bir kış oldu bu sene. Bu durum sağlığımız ile beraber cildimizi de çok olumsuz etkiledi. Fark ediyorsanız eğer, nemlendiriciler bile kısa süre de etkisini kaybediyor. Cildimiz bizim maskemiz. O ne kadar pürüzsüz ve düzgün olursa kendimizi o kadar güzel giyinmiş hissedeceğiz. Hal böyleyken profesyonel bir cilt bakımı için havaların daha fazla ısınmasını ve güneşe daha fazla maruz kalmadan başlamak gerekiyor. Cilt bakımı için nelere dikkat edeceğinizi yazacağım şimdi.

Kesinlikle cilt analizini yaptırmadan bir uzmana başvurmayın. Zaten cilt analizi yapmadan eğer şuna buna ihtiyacınız var deniliyorsa oradan kaçmanız gerekiyor. Cilt analizi dediğimiz şey tüp tüp kan alıp yapılan bir şey değil. Teninizin hassasiyeti, cilt tipinizin özellikleri gibi mutlaka uzman bilgisinde açıklanması gereken durumlar.

Cilt bakımı esnasında yapılacak olan uygulamaların sıralamasından, hangi ürünlerin kullanılacağından haberdar edilmeniz gerekiyor. Cilt yapınıza uygun olsa daha vücudunuzun alerjik reaksiyon verebileceği ürünlerin varlığını kesinlikle unutmamalı ve kendi cilt sağlığınız açısından bunu belirtmelisiniz. Cilt tipinizin belirlenmesinden sonra işlemler başlayacaktır. Bu aşamada ilk olarak cildiniz de kalıntı kalmayacak şekilde temizleme yapılacaktır. Temizlenmiş olan cildinize saf oksijen ile buhar verilecek ve gözeneklerin açılması sağlanacaktır. Hala inat eden siyah nokta ve lekeler için steril iğnelerden yardım alınacak ve gözenekleriniz tamamen açık hale getirilecektir. Bundan sonra yapılacak olan peeling ile ölü deri dahil cildinize zarar veren tüm sağlıksız tabakanın kaldırılması sağlanacaktır. Böyle anlatırken korkunç gibi geliyor farkındayım. Ama aynaya baktığınızda bu ben miyim demekten kendinizi alamayacaksınız.

Gaziantep Simurg Güzellik Salonu ve bizzat Ayşe Ay ile tanışmanız ile başlayacak güzellik serüvenine sizleri davet ediyorum. Emin olun hangi hizmetten yararlanmak için giderseniz gidin devamında ne yapalım diye kendiniz sormak zorunda hissedeceksiniz. Lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj, sir ağda ve güzelliğe dair her konuda işlem yaptırmaktan da fikir almaktan da mutluluk duyacağınız salonumuza sizleri de bekliyoruz.

+90 342 335 76 00