Gaziantep Güzellik Salonları

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Güzellik Hakkında

Gaziantep Güzellik Salonları

Gaziantep Güzellik Salonu arayışınıza bir son verme kararı verdik. Biz kendimizi yazacağız siz de eminiz ki dediğimize uyup bu arayışı sonlandırıp

Gaziantep Güzellik Salonu arayışınıza bir son verme kararı verdik. Biz kendimizi yazacağız siz de eminiz ki dediğimize uyup bu arayışı sonlandırıp adres bilgilerimize ulaşmaya çalışacaksınız.

Bu ne öz güven demeyin sakın. Biz sadece kendimizi ve yaptığımız işi biliyoruz. Yaptığınız iş her ne olursa olsun insana önem vermekle kalite anlaşılır diyoruz. Biz insanımıza ve özellikle kadınlarımıza ayrı bir önem veriyor sadece onlara hizmet etme bilinci ile hareket ediyoruz. Önceliğimiz insan ve insan sağlığı olması sebebi ile ilk detayımız hijyen ortamını sağlıyoruz. Hem salonumuzun hem de kullandığımız cihazların temizlenmesi konusunda ayrı bir hassasiyet ve özen ile sağlıklı ürünleri tercih ediyoruz.

Hizmetlerimiz arasına güzellik konusu her şeyi koyarak göze hoş görünme çabası gütmüyoruz. Biz uzmanı olduğumuz hizmetler ile sizlere fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Kendimizi her geçen gün aldığımız eğitim ve teknolojik gelişmeler ile destekleyerek sizin için en iyiyi sağlıyoruz.

Lazer epilasyon hizmetimiz için sağlıklı ortamlarda, ten yapınıza uygun seanslar gerçekleştiriyoruz. Kişisel mahremiyetlerinize duyduğumuz saygı ile sizin için en sağlıklı ve kalıcı işlemleri uyguluyoruz. Kalıcı makyaj konusunda kaş, dudak ve eyeliner uygulamalarımız ile en mükemmeli sizlere sunuyoruz. Dermapen uygulamalarımız da yaş almanın verdiği cilt problemlerinizi ortadan kaldırıyor ve ayna ile barışmanızı sağlıyoruz. Lazer uyumu olmayan ya da tedirginliği sebebiyle lazer epilasyon yaptıramayan kadınlarımıza sir ağda ile kolaylıklar sağlıyoruz. Gözlerinizin güzelliğini ve bakışınızdaki cazibeyi ortaya çıkaracak olan kirpik perma ve boya uygulamalarımız ile kendinizi çok daha mükemmel hissetmenizi amaçlıyoruz.

Gaziantep güzellik salonu denilince akla Simurg Güzellik Salonu ve Ayşe Ay isminin gelmesi kaçınılmaz oluyor. Biz tüm bu hizmetleri sizleri müşteri gibi görmeyip bir arkadaş bir kardeş gibi görerek yapıyoruz. Size zarar vermesi muhtemel hiçbir işlemi siz isteseniz dahi gerçekleştirmiyoruz. Kadınız ve bu bize kendimizi her an özel hissetmek gibi bir ruh hali vermiş. Bu durumu en iyi bilen yine bir kadın olacaktır. Sizi sizin kadar bilen biri ile güzelleşmek için bir yola çıkmak isterseniz kahveye bekliyoruz.

 

+90 342 335 76 00