Hakkımızda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Kurumsal

Hakkımızda

Yapılacak her işin temelinden öğrenilerek başlanılacağına inanarak çıktığımız bu yolda güzelliğe emek vermek adına yapılması gereken her şeyi yapmayı amaçladık.

Yapılacak her işin temelinden öğrenilerek başlanılacağına inanarak çıktığımız bu yolda güzelliğe emek vermek adına yapılması gereken her şeyi yapmayı amaçladık.

Yaradılışı gereği zaten mükemmel özelliklere sahip kadınlarımızın zaman içerisindeki yorgunluğunu estetik açıdan yok etmek ve ona bahşedilen güzellikleri su üstüne çıkarmak için hem teknolojiden hem de uzmanlığımızdan yararlanarak işlemler yapmaktayız.

Gaziantep güzellik salonu arayışlarınız içerisinde en özel yere sahip olmak adına titizlik gösterilmesi gereken her konu hakkında her gün kendimizi yenileyen bir yapı oluşturduk. Kadınların en çok hassasiyet gösterdiği istenmeyen tüylerin yok edilmesi konusunda lazer epilasyonun en son teknolojisinden yararlanarak pürüzsüz bir vücuda sahip olmalarını sağlıyoruz. Lazer epilasyon konusunda hem donanımlı hem uzman hem de fark yaratan cihazlarımı zile sizlerin önce sağlığını sonra estetik kaygılarınızı düşünüyoruz. Gaziantep lazer epilasyon yapan firmalar araması içerisinde ayrıcalıklı ve özel olduğunuzu hissettirecek tek seçimin Simurg Güzellik Salonuolması adına verdiğimiz tüm çaba sizlerin mutluluğu ile taçlanacaktır.

Sır ağda, kalıcı makyaj, cilt bakımı, biopen gibi sadece cihazlar ile değil uzmanlıklarımız ile de fark yaratan sonuçlar ile güzelliğinize güzellik katmanın her yolunu sizlere sunuyoruz. Ferah ve hijyenik ortamlarda sağladığımız güzellik konusundaki tüm hizmetlerimiz de cilt yapınızın analizleri ile sizler için sorun yaratmayacak ürünlerin kullanılması konusunda ayrı bir özen gösteriyoruz. Kendi uzmanlığımıza ek olarak, ülkemizin nadide uzmanlarını da firmamız bünyesinde konuk ederek sizler için en sağlıklı ve en güzel seçeneklerin oluşmasını sağlıyoruz.

Güler yüzlü ekip arkadaşlarımız, mükemmeliyetçi firma anlayışımız ile kadınlarımızın muhteşemliğine küçük dokunuşlar yaparak onların kendilerini iyi hissetmelerinde payımız olsun istiyoruz. Kadınlığın bu kadar zor yaşandığı günümüzde yüzünüzde oluşacak en ufacık gülümsemenin bizim en büyük referansımız olduğu gerçeği ile mutlu kadınlar mutlu hayatlar sloganımızla kusursuzluk teklif ediyoruz.

Gaziantep güzellik firmaları arasında parmak ile gösterilecek en önemli unsurların her açısından uygulanması için en küçük detaylara kadar düşünüyor ve uyguluyoruz. Ayşe Ay Simurg Güzellik Salonu farkı ile kendinizi mutlu hissedecek ve kusursuz görüntünüz ile gözleri kamaştıracaksınız.

Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

+90 342 335 76 00