Kalıcı Makyaj

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Kalıcı Makyaj

Estetik görüntüye önem verenlerin günümüzde yoğun olarak rağbet gösterdiği kalıcı makyaj uygulaması, deri altına ten rengine uygun renk pigmentlerinin enjekte edilmesi ile gerçekleştirilen bir güzellik uygulamasıdır.

Estetik görüntüye önem verenlerin günümüzde yoğun olarak rağbet gösterdiği kalıcı makyaj uygulaması, deri altına ten rengine uygun renk pigmentlerinin enjekte edilmesi ile gerçekleştirilen bir güzellik uygulamasıdır.

Kalıcı makyaj sürekli olarak makyajlı görünmek isteyenlerin, makyaj yapmaya zamanı olmayanların ve rutin olarak aynı makyajı kullananların sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir. Kişiye özel olarak tek kullanımlık steril iğneler ile deri altına ten rengine uygun renk pigmentlerinin enjekte edilmesi ile kalıcı ve güzel bir makyaj sağlanır. Enjekte edilen ürün tamamen bitkisel olduğundan sağlık açısından bir tehdit unsuru oluşturmaz. Sadece uygulama sonrasında bölgenin korunmasına dair esaslar vardır.

Kaş için Kalıcı Makyaj

Kaşları şekilsiz, az ya da dağınık olan, hastalıklar sebebiyle kaşları dökülmüş olan, genetik problemler sebebi ile kaşları olmayan ve en çok da kaşları çok sık uzayan kişilere kaş için kalıcı makyaj uygulaması yapılır. İlk olarak saç ve kaş rengimize uygun renk pigmentinin belirlenmesi gerekir. Amaç en doğal görüntüyü yakalamaktır. Kaşların çıkış yönünden başlanarak en son uzaman noktasına kadar streil iğnenin kaleme takılması ile enjeksiyon işlemi başlar.  BU esnada her bir noktaya yapılacak iğne ucu etkisinden dolayı acı hissetmeniz çok doğaldır. Bu acıyı azaltmak için işlem öncesi anestezik özelliğe sahip kremlerin kullanılması önerilir. İşlemin tamamlanmasının ardından 2 haftalık bekleme süresine geçilir. Bu süre zarfında güzellik uzmanınız tarafından size cildinizdeki tahribatı önleyecek kremler verilecek ya da tavsiye edilecektir. Kullanmanızı şiddetle öneririz. 2 haftanın sonrasında yapılan uygulamanın renk farkının olup olmadığı kontrol edilir ve yeniden üzerine yapılacak olan işlem ile renk sabitlemesi sağlanmış olur.

Dudak İçin Kalıcı Makyaj

Dudağa uygulanacak kalıcı makyaj diğer kalıcı makyaj türlerine göre daha fazla renk seçeneğine sahiptir. Hem kalıcılık etkisi hem de dudağa vereceği dolgunluk etkisi ile kendinizi mükemmel hissetmenizi sağlayacaktır. Dudak çizgisinden başlanarak dudak iç kısımlarına kadar makyaj uygulaması yapılabilmektedir.

Eyeliner Kalıcı Makyaj

Kadınların en zorlandıkları makyaj çeşidi olan eyelineruygulaması da kalıcı olarak yapılabilmektedir. Hemen kirpik dibinden başlanarak istenilen kalınlık ve uzunlukta kalıcı olarak eyeliner uygulanır. Renk seçeneği sınırlı olan eyeliner uygulamasında çoğunlukla siyah renk tercih edilmektedir.

+90 342 335 76 00