Kirpik Perma Boya

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Kirpik Perma Boya

Kirpikler gözün en belirgin şekilde ortaya çıkmasını sağlayan, yüz güzelliğini daha bir ortaya çıkaran yüz bölgesidir. Kirpiklerin daha bir kıvrımlı görünmesi için yapılan işlem kirpik permasıdır.

Kirpikler gözün en belirgin şekilde ortaya çıkmasını sağlayan, yüz güzelliğini daha bir ortaya çıkaran yüz bölgesidir. Kirpiklerin daha bir kıvrımlı görünmesi için yapılan işlem kirpik permasıdır.

Eskilerden bildiğimiz evde yapılan basit perma aletleri ile kalıcı olmayan fakat görsel anlamda kısa süreli de olsa estetik sağlayan perma aletlerinin yerini teknolojik kirpik perması makinaları aldı. Bu cihazlar sayesinde sağlığınıza ve kirpiklerinize zarar vermeden hem hoş bir görüntü sağlanıyor hem de kalıcı bir güzellik elde edilebiliyor. Yaklaşık olarak 35-45 dakika arasında süren kirpik perması işlemi, özel kirpik perma maşası, kirpik perma makası ve kirpik perma makaraları yardımı ile yapılmaktadır.  Süre ve alınacak sonucu daha net olarak belirleyecek olan kirpiğin sıklığı ve uzunluğudur. Kirpik yapısı gereği vücudun en zor şekil alan kıl şeklidir. Bu yüzden sıklık ve uzunluk şekil alma da zamandan fark ettirirken biçimden işimizi kolaylaştıracaktır.

Özel kirpik bigudileri ile kirpiklere sürülen zararsız kimyasallar ile kirpiklere verilen ısı ile şekil alması sağlanmaktadır. Kirpik permasının etkisi maksimum 2-3 ay sürmektedir. Bunun sebebi kirpiklerin 90 günde bir dökülüp kendini yeniliyor olmasıdır. Bu sebeple 2-3 ayda bir yenileme işlemi yaptırmanız gerekebilir. Kirpik perması yaptıracak olanların ilk olarak aramaları gereken özellik bu işlemi yapacak olanların uzman kişiler olmasıdır. Kullanılacak olan cihaz ve kimyasallar kadar bunları kullanacak olanlarında hassasiyet ve uzmanlığı çok önemlidir. Aksi takdir de göze zarar vermesi kaçınılmaz olacak ve iyi bir sonuç almaya çalışırken sağlığınızı tehlikeye sokmuş olursunuz.

Uzman kişiler tarafından yapılan kirpik perma sonrası lensinizi rahatlıkla kullanabilir, makyajınızı kolayca yapabilirsiniz. Yani işlem sonrası her hangi bir bekleme süresi söz konusu değildir. Kirpik perması sonrası bir iki gün içerisinde renginde açılma olacaktır. Bu farkı makyaj ile kapatabilir ya da yine kalıcı boya hizmetinden yararlanarak destek alabilirsiniz. Kirpik boyama işlemi de aynı saç boyama işlemi gibi uygulanan ve tekrarlanması gereken bir işlemdir.

Estetik açıdan fark yaratacak olan ve güzelliğinize güzellik katacak olan  ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile tanışmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

+90 342 335 76 00