Kirpik Perması Nasıl Yapılır?

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Güzellik Hakkında

Kirpik Perması Nasıl Yapılır?

Gözleri ve bakışınızı en belirgin hale getirip ön plana çıkaran kirpiklerimizdir. Kirpiklerimizi daha etkin kullanmak adına verilecek olan kıvrım işlemine de

Gözleri ve bakışınızı en belirgin hale getirip ön plana çıkaran kirpiklerimizdir. Kirpiklerimizi daha etkin kullanmak adına verilecek olan kıvrım işlemine de kirpik perması diyoruz.

Kirpik perması evde annelerimizin yaptığı kirpik şekillendirici aparatlar ile yapıldığında kalıcı olmuyor ve kırılma, dökülme gibi olumsuzluklara sebep oluyor. Kalıcı kirpik kıvrımlarına sahip olmak için kirpik perması işlemi yaptırmanız gerekecektir. Kirpik perması ile hacimli, dolgun ve kıvrımlı görüntüye sahip kirpikleriniz olması ile beraber yaptığınız makyajın da daha doğal durmasını sağlayacaksınız.

Kirpiklerinin hacimsizliğinden ve dolgun olmayan görüntüsünden rahatsızlık duyan bayanların tek tercihi olmaktadır. Kirpik Perması Gaziantep kadınlarının da fazlasıyla ilgi gösterdiği bir güzellik aşamasıdır. Bu işlemin doğru yapılması kadar uzman tarafından yapılması da bir o kadar önemlidir. Kirpikler için özel kirpik makaraları ile yapılabilen bir işlemdir. Kirpikleriniz için uygun olan solüsyonların kullanımı ile işleme başlanacaktır. Kirpik tipinize uygun olan bigudiler ile sarılacaktır. Kirpikleriniz hava almayacak şekilde kapatılacaktır. Bu sayede geçirilecek olan belli bir zamandan sonra kirpikleriniz kalıcı bir forma sahip olacaktır. Kirpikler vücudun en zor şekil alan kıl yapısına sahip olması sebebiyle bu işlem biraz zaman alabilir. Kullanılan solüsyonun da bigudilerin de her hangi bir zararı olmayacaktır. Tabi ki burada yapılacak olan yerin ve işlemi gerçekleştirecek olan kişinin uzmanlığı ile birlikte kullanılan ürünlerin kalitesinin etkisini unutmamalısınız.

Doldun ve kıvrımlı kirpiklere sahip olmak isterken bir anda kirpiksiz kalma hatta gözlerinize zarar vermesi gibi olumsuzlukları yaşamamak için mutlaka işini gerçekten bilen uzmanlar ile iş birliği içerisinde olmalısınız. Gaziantep kalıcı makyaj konusunda da yüksek deneyimleri ile sizlere yardımcı olacak olanSimurg Güzellik Salonu Ayşe Ay ile tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Lazer epilasyon için kullandığı farklı cihazı ve uygulamada ki muhteşeme başarısı ile sizlerin de beğenisini alacağından eminim. Özellikle kadının konu olduğu ve içerisinde güzellik kelimesinin geçtiği her alanda başarısı ve mükemmeliyetçiliği ile öncü çalışan kadınlarımızdan biri olan Ayşe Ay yenilikçi düşüncesi ve her geçen gün kendini eğitimleri ile tamamlamasıyla daha da bir özel olduğunu hissettiriyor.

+90 342 335 76 00